SILLUTISKIVIDE PAIGALDUS

Sillutiskivide paigaldamisel kasutame oma partneri (Benders) tooteid. Nende sillutisplaadid on aegumatud ja stiilsed. Plaatide lihtne joon loob maastikukujunduses mitmeid võimalusi kombineerida sillutist ka teiste materjalidega. Eeldusel, et sillutis on korralikult paigaldatud, täidab see suure koormusega pindadele kehtestatud nõudeid, säilib kivide pikk kasutusiga ja hoolduskulud püsivad väikesed.

Loe lähemalt

BENDERS CAMBRIDGE ANTIIK

Selle kiviga maastiku kujundamine on kui mäng, kus kõik on Sinu enda fantaasia teha. Neljast erisuurusega kivist miksitud komplekt alusel võimaldab Sul luua mustreid vastavalt enda soovile. Saad lisada veelgi mängule värvi, kui tellid kive mitmest erinevast toonist. Kivid on antiikse ilmega, jättes autentse ja väga erilise lõpptulemuse.

Värvivaliku ja mõõdud leiate tootja kodulehelt

BENDERS ORLANDO ANTIIK

Elegantne seeria kiviplaatidest, mis võimaldab luua elusamaid pindu põnevamas võtmes. Orlandoga kujundatud tee toob Disneylandi Sulle palju lähemale, kui arvata oskad. Väga sobilik modernsema stiiliga hoonete juurde. Orlandot on võimalik tellida kahe erineva paksusega, 60 ja 80 mm. Värvivalikus saab valida halli, grafiidi ja hallisegu vahel.

Värvivaliku ja mõõdud leiate tootja kodulehelt

BENDERS SILE PLAAT

Siledat plaati on võimalik leida väga erinevates mõõtudes, sirge ja faasitud servaga. Sillutise komplektiga seonduv on võimalik täpsustada, kui esitad meile päringu.

Värvivaliku ja mõõdud leiate tootja kodulehelt

Kuna iga töö ja objekt on erinev, ei ole alati võimalik teenusele kindlat hinda külge riputada. Personaalse pakkumise saamiseks saatke meile palun hinnapäring.